Size en uygun Uzaktan Eğitim Programını öğrenmek için hemen Formu Doldurun. SİZİ ARAYALIM
×
Tekuzem Ücretsiz Dene
TEKES’te Size Özel Çalışma Programı Nasıl Hazırlanır?

SEVİYENİZE GÖRE YAPACAĞINIZ ÇALIŞMALAR BELİRLENİR

Tekes’te her konudaki seviyenize göre yapacağınız çalışmalar sırasıyla belirlenir. Örneğin; seviyenizin çok düşük olduğu bir konuda, konu anlatımından önce ön hazırlık yapılır ve konuyu öğrenmeniz riske atılmaz veya seviyenizin iyi olduğu bir konuda konu anlatımı ile zaman kaybedilmez ve konuları tekrar edip ardından soru çözümü çalışması yapılır.

ÇALIŞMALAR TAMAMLANINCA KONUYU ÖĞRENME SEVİYENİZ ÖLÇÜLÜR

Önerilen tüm çalışmaları bitirdiğinizde ise check-up testleriyle konuyu ne kadar öğrendiğiniz ölçülür. Konuyu hangi seviyede öğrendiyseniz çalışmalarınız yeniden planlanır. Konuyu Öğrendiyseniz unutma hızınıza göre tekrar programınız hazırlanır.

HEDEF – SEVİYE – SÜRE ALGORİTMASI SİZE ÖZEL ÇALIŞIR

Tekes, sisteme kayıt olduğunuzda; hedefinizi, seviyenizi, hedefinize olan mesafeyi ve ne kadar süre çalışabileceğinizi bilir. Yapay zeka algoritması, çalışabileceğiniz sürede aradaki puan farkını kapatacak şekilde çalışır. Böylelikle her bir birimlik çalışmada en az ne kadar puan kazanmanız gerektiği belirlenmiş olur.

SÜRENİZ YETERLİ DEĞİLSE BAZI STRATEJİLER UYGULANIR

Verdiğiniz süre, önerdiğimiz süreden daha azsa çalışmalarınızda bazı stratejiler uygulanır. Hangi konuya ne kadar zaman ayıracağınız ve hangi konudan ne kadar puan elde edeceğiniz bilindiği için, her konunun sizin için bir önem puanı vardır. Bazı alarm durumlarında o konudaki yapacağınız çalışma türleri değiştirilir, bazı alarm durumlarında ise; hedefinize gitmeniz için gereken puanın altında kalan konular programınızdan çıkarılabilir.

PROGRAMINIZ SÜREKLİ SİZE ÖZEL GÜNCELLENİR

Size özel hazırlanan çalışma takvimi, çalışmaları yapsanız da yapmasanız da her durumda yine size özel güncellenir. Siz çalışmaları tamamladıkça; öğrenme oranınız, çalışma oranınız ve verimliliğiniz gibi birçok performansınız kontrol edilerek size özel rehberlik hizmetleri sunulur.

Tekuzem Whatsapp Hattı