Tekuzem Ücretsiz Dene
Tekes Nedir?

KİŞİYE ÖZEL ÇALIŞMA ÖZELLİĞİ

TEKES, internet erişimi olan her yerden; istediğiniz zaman, istediğiniz kadar yararlanabileceğiniz, canlı derslere katılarak soru sorabileceğiniz, gireceğiniz sınavı ve sizi çok iyi tanıdığı için size özel çalışma önerileri bulabileceğiniz, Türkiye'nin İLK ve TEK Eğitim Sistemidir.

HER ÖĞRENCİ FARKLI ÖĞRENİR

Tek Eğitim Sistemi'ne kaydolduğunuzda, eğitim analizi uygulanır ve analiz sonuçlarınıza göre öğrenme kimliğiniz çıkarılır. Öğrenme kimliğinize göre sadece size özel çalışma teknikleri belirlenir.

SEVİYEYE UYGUN ÇALIŞMA

Tekes'te, Seviye Belirleme Sınavları ile tüm konulardaki seviyeleriniz ayrı ayrı çıkarılır ve seviyenize uygun çalışmalar yapmanız sağlanır. Seviyenizin düşük olduğu konularda öncelikli olarak konuyu öğrenmeniz, yüksek olduğu konularda da öncelikli olarak kolay seviyeli sorularla konuyu pekiştirmeniz amaçlanır.

KİŞİYE ÖZEL ÇALIŞMA PLANI

Ders çalışabileceğiniz zamanlar belirlendikten sonra size özel çalışma programı hazırlanır. Hangi gün, saat kaçta, hangi konuya, nasıl çalışmanız gerektiği gibi tüm ayrıntılar takviminizde yer alır.

ÇALIŞMA ÖNCELİKLENDİRME

Sorumlu olduğunuz tüm konulara; sınavdaki soru sayısına, öğrenilme süresine, seviyenize, konunun işlenme durumuna, daha önce yaptığınız çalışmalara bakılarak ayrı ayrı önem puanı verilir. Böylelikle getirisi en yüksek konuları öne alma veya getirisi az olan konularla zaman kaybetmeme gibi çeşitli çalışma önerileri yapılır.

PERFORMANS TAKİBİ

Sisteme kaydolduğunuz anda; mevcut seviyeniz, hedefiniz ve sınava kadar yaklaşık ne kadar saat ders çalışabileceğiniz çıkarılır. Haftalık performanslarınız kontrol edilerek verimlilik seviyeniz oluşturulur. Eğer hedefe varabilmeniz için verimlilik seviyeniz yeterli değilse, farklı stratejiler oluşturularak çalışmalarınız yeniden düzenlenir.

REHBERLİK TAKİBİ

Çalışma performansınız ve verimlilik değerleriniz; eğitim uzmanlarımız, öğrenci koçlarımız ve rehberlik uzmanlarımız tarafından sürekli kontrol edilir. Gerekli durumlarda uzmanlarımız sizi arayarak gerekli yönlendirmelerde bulunurlar.

İHTİYACA UYGUN ÇALIŞMA ARAÇLARI

Seviyenize uygun çalışma türü belirlendikten sonra, o çalışmayı yapabilmeniz için gerekli olan; video, PDF ders notu, canlı ders ve online sınav gibi o konuya ait olan çalışma araçları getirilir. Siz çalışmayı tamamladıktan sonra o konuya ait yeni çalışma türünüz belirlenir ve yeni türe uygun çalışma araçları tekrar getirilir.

SİZE ÖZEL TEKRAR PROGRAMI

Konuları öğrendiğiniz tarih sisteme kaydedilir. Sınav tarihine kadar bilgilerinizin taze kalması için öğrendiğiniz tüm konular unutma hızınıza göre tekrar programınıza eklenir.

DİĞER DESTEKLER

Tekes'e kayıt olduğunuz andan sınav tarihine kadar; rehberlik destekleri, canlı konu anlatım dersleri, tekrar dersleri, canlı soru çözüm dersleri ve Türkiye geneli online deneme sınavları gibi başarılı olmanız için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm desteklerden yararlanabileceksiniz.

Tekuzem Whatsapp Hattı