Size en uygun Uzaktan Eğitim Programını öğrenmek için hemen Formu Doldurun. SİZİ ARAYALIM
×
Tekuzem Ücretsiz Dene
Yorumlar

Fatma A***

"Sınav fikrinden tamamen vazgeçtiğim bir anda karşılaştım sizinle. Daha önce tanışmadığım için çok pişmanım. Hocalarımdan da rehberlik hizmetlerinden de teknik servisten de ayrı ayrı çok memnunum. İyi ki varsınız Tekuzem ailem :)"

Emre D***

"Bize böyle bir eğitim fırsatı sunduğunuz için size teşekkürlerimi sunarım. Umarım ben de bu eğitimden sonra üzerime düşeni yapıp özveriyle sunulan derslerin hakkından gelip gereken noktada olurum. Tekrardan sağ olun."

Gamze G***

"Öğretmenlerden çok memnunum. Tekuzem'de enerji oldukça yüksek ve motive edici. Video dersleri bile izlerken motive oluyorum."

Esma A***

"Birçok arkadaşıma önerdim, sizlere de öneriyorum. Özellikle Ankara dışındaki arkadaşlarım, Tekuzem ile hazırlanmanızı tavsiye ediyorum. Tekuzem'i incelemeden başka yere kayıt olmayın!"

Buket K***

"Tekuzem'in verdiği eğitim kalitesi tartışılmaz. Tartışmaya teklif dahi edilemez :) Dersteki enerji, sıcaklık ve ders dışında da Tekuzem ailesinin sıcaklığı bir başka :) Rant amacı gütmeden verilen eğitim için teşekkürler! Yine olsa yine Tekuzem'i tercih ederim"

Elif E***

"Bir daha sınava hazırlanmam gerekirse yine ve her zaman Tekuzem ailesinde olurum. Gerek ilgileri gerek sistemleri gerekse de hoca kadrosu ile fark yaratıyor."

Mücahit Ö***

"Sistem çok iyi, teknik ekip çok iyi, hocalar çok kaliteli... Uzaktan eğitime dair tüm önyargılarımı Tekuzem yıktı. Sınava hazırlanacak arkadaşlar hiç tereddüt etmeden kayıt olabilirler."

Tuğçe V****

ALES

"Uzun süredir Tekuzem ailesi ile birlikteyim. Hatta mümkün oldukça ziyarete gittim. Eğitimden ve ekipten hiçbir sıkıntı çıkmadı bugüne kadar. Tekuzem’i çok kaliteli buluyorum."

Kemal S***

GYGK

"Yoğun çalışan biri olduğum için derslere katılabilmem konusunda soru işaretlerim vardı. Ama online derslere çok rahat katılabildim. Herkes çok samimiydi."

Sezer K**

GYGK

"10 üzerinden 8 veriyorum. Genel anlamda gayet iyi"

Osman Mert A***

GYGK

"Tekuzem kadrosu alanında uzman ve sınava çok iyi hazırlıyorlar, onlara çok güveniyorum"

Özkan İ***

ÖABT DKAB

"Hocalara güvenin arkadaşlar sabırla izleyin deneyimleri çok yüksek Tekuzem ve hocalarımız sayesinde atandım"

Şule K***

ÖABT

"Zorlandığım dersleri kolaylaştıran bir kadroyla tanıştım. Oldukça eğlenceliydi, bu sene mülakat bekliyorum. Tamamen Tekuzem sayesinde diyebilirim"

Ayşe B***

ÖABT Sosyal Bilgiler

"Gerçekten çok memnun kaldım. İşinin ehli insanlar. Herkese özel ilgilenmeleri benim için çok önemliydi."

Döne T***

YDS Almanca

"Birkaç küçük aksaklık yaşadım. Onun dışında memnun kaldım"

Elmas D***

YDS

"Güzel çalışmış olsaydım daha iyi olurdum. Kesinlike Tekuzem iyi bir kurum herkese tavsiye ederim"

İmhan T***

GYGK

"Tekuzemden aldığım eğitim beni baya geliştirdi. Dersler çok yeterli oldu. Kendimi daha fazla verimli hissediyorum. Herkese tavsiye ederim"

Rümeysa O***

YKS

"Canlı yayın saatlerine benim zamanım uymuyordu ama genel olarak çok memnun kaldım"

Halil Kağan K***

YKS

"sonuna kadar kefil olurum tekuzeme. Ne dedilerse sonuna kadar yaptılar"

Simge A***

YKS

"her zaman yanımda oldular herkese tavsiye ederim teşekkürler tekuzem"

Levent B***

YKS

"Zamanı olmayanlar için vakti kıymetli olan tüm arkadaşlarıma tavsiye ederim, profesyonel desteği fazlasıyla hissedeceksiniz"

Kübra Nur K***

YKS

"Tekuzem’de eğitim kurumundan ziyade bir aile ortamı ile karşılaşıyorsunuz"

Nurperi İ***

HAKİMLİK

"Kazanmak için Tekuzem’i tercih edin. Teknik küçük aksaklıklar dışında hiç sorun yok. Onlar da düzeltiliyor."

Semanur A***

HAKİMLİK

"Eğitim açısından çok iyi, notlar yeterli ve öğretici. Ileride daha da iyi olacağını düşünüyorum"

Simge Yıldırım K***

Hakimlik

"Sistem anlamında iyi bir yöntem. Eğitim anlamında da kaliteli hocalara yer veriyorlar çok teşekkürler"

Burcu G***

KPSS ÖABT

"İlk kayıt olduğumda sistemi anlayamamıştım. Sonra rehberlikten arayıp çalışma programı yaptılar. Gün gün saat saat ne yapacağımı yapay zeka sistemi söylüyor şimdilik çok memnunum"

Kenan M*

KPSS GYGK

"Geçen yıl Matematikten yapamadığım birçok konuyu ön hazırlık dersleri ile öğrenmeye başladım. Seviyeye göre videoların gelmesi Tekuzem'de en beğendiğim özellik diyebilirim."

Deniz Ö***

KPSS GYGK

"Konuya çalıştıktan sonra online testler ödev olarak geliyor ve ölçüyor. Bazı testler eksik ama onlar da tamamlanırsa harika olur. Her şey için teşekkürler Tekuzem"

İlayda İ***

KPSS GYGK + Eğitim Bilimleri

"Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Tekuzeme kaydoldum. Şu ana kadar çok memnunum. Eskiden bin kere program yapar 2 gün sonra da bozardım şimdi iyi gidiyorum 1 aydır bozmadım. Benim için sistemin en güzel yanı çalışma programını kendimize göre oluşturması. Sistem çok başarılı, hocalar da kaliteli ilk derslerden çok memnunum."

Asuman K***

KPSS GYGK

"İlgi, hız harika. Yapay zekanın mantığını çözdükten sonra her şey kendiliğinden geliveriyor. Bu sene eminim sınavım çok iyi geçecek. Bu özgüveni aşıladığı ve çalışmayı eğlenceli hale getirdiği için Tekuzem'e ne kadar teşekkür etsem az. Beni bile yola getirdiniz :)"

Ahmet T***

KPSS A+B

"Çok kaliteli bir eğitim anlayışları var. Atanmayı gerçekten isteyenler için en iyi eğitim kurumu."

Betül G***

KPSS GYGK + Eğitim Bilimleri + ÖABT Sosyal Bilgiler

"Tekuzem ailesine katılmaktan çok memnunum. Tüm kadro itinayla bize yardımcı olmaya çalışıyor. Sanal koç yapay zeka sistemi harika beni kendime getirdi. Tüm Tekuzem ailesine teşekkür ediyorum. Atanmak dileğiyle..."

Tekuzem Whatsapp Hattı