Size en uygun Uzaktan Eğitim Programını öğrenmek için hemen Formu Doldurun. SİZİ ARAYALIM
×
Tekuzem Ücretsiz Dene

KPSS Adaylarına Tekuzem'den Mesaj Var!

KPSS Adaylarına Tekuzem'den Mesaj Var!

Sevgili Öğrencilerimiz;

 

Hayatınızı fazlasıyla etkileyecek önemli bir sınava gireceğinizi biliyoruz. Ne kadar çok çalıştığınızı, nasıl emek verdiğinizi, sınavı kazanma yolunda ne hayaller kurduğunuzu da biliyoruz; ama sizin bilmeniz gereken çok daha önemli bir şey var:

 

Bu sınavlar sizin ne kadar mükemmel ve özel olduğunuzu ölçemez. Bu sınavı oluşturanlar ve ölçenlerin hiçbiri; sizi sevenleriniz ve ailenizin tanıdığı gibi tanıyamaz. Bazılarınızın kitap okumayı çok sevdiğini, enstrüman çalabildiğini, gezmekten çok keyif aldığını ya da müziğe olan tutkusunu bilemez. Onlar sizin resim yapmak konusunda doğal bir yeteneğe sahip olduğunuzu göremezler. Bu sınavı hazırlayanlar; sizi seven insanların size nasıl güvendiğini, en mutsuz zamanlarda bile onlara nasıl destek olduğunuzu, insanlarla aranızdaki o mükemmel iletişimi ölçemezler. Onlar tiyatro etkinliklerine katıldığınızı, sinemaya olan düşkünlüğünüzü, spor faaliyetlerine duyduğunuz ilgiyi hatta dünyayı keşfetme merakınızı göremezler.

 

Onlar sizin kibar, gülmeyi çok seven, her gün insanlara yardım eden, nazik, ince düşünceli bir insan olduğunuzu bilemezler.

 

Bu sınavdan elde edeceğiniz sonuç size elbette bir kapı aralayacak, sizi hayallerinize ulaştıracak; ama yeryüzünde sizi siz yapan değerleri ölçebilecek hiçbir sınav olmayacak.. Bu yüzden; sınavınıza saatler kalmışken ve sınavın tam ortasında, ne kadar mükemmel, özel ve değerli olduğunuzu hatırlayın. Çünkü biz hiç unutmayacağız.

Sevgiyle kalın…

Tekuzem Ailesi

 

Yorum Bırak
Yorumlar
20 Temmuz 2018 16:10
Güzel  ve yerinde hatırlatmalari olan mesajiniz  için teşekkürler. İnşaAllah herşey çok güzel olacak...
20 Temmuz 2018 16:23
Seviliyorsunuz canlar 😍
20 Temmuz 2018 21:53
Teşekkürler ☺😎😎
21 Temmuz 2018 03:19
Siz CAN'sınız. Sevgilerle
21 Temmuz 2018 15:20
Motivasyonları konuşması pozitif etki yaptı.Çok teşekkür ederim..